PracaGrupypl.praca.oferowanaZDOLNY GRAFIK – Poznań / praca w biurze / pełen etat.ZDOLNY GRAFIK – Poznań / praca w biurze / pełen etat.
  • Data: 2005-10-08 22:37:45
    Temat: ZDOLNY GRAFIK – Poznań / praca w biurze / pełen etat.
    Od: Symetria <p...@s...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Szukamy ludzi twórczych i otwartych na nowości. Jeśli spełniasz podane
    przez nas warunki, szukasz pracy związanej z Internetem, jesteś z
    Poznania lub okolic - zgłoś się do nas. Oferujemy ciekawe warunki
    współpracy, miłą, zespołową atmosferę oraz dostęp do najnowszych
    technologii.

    ZDOLNY GRAFIK &#8211; Poznań / praca w biurze / pełen etat.

    Zadania:
    - wykonywanie internetowych projektów graficznych (Photoshop, Flash).

    Wymagania:
    - obsługa Photoshopa, Flasha
    - bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML
    - znajomość PHP i MySQL dodatkowym.
    - miejsce zamieszkania &#8211; wyłącznie POZNAŃ lub najbliższe okolice.

    CV z klauzulą o ochronie danych osobowych, list motywacyjny i portfolio,
    prosimy wysyłać na adres: praca#symetria.pl.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1