PracaGrupypl.praca.oferowanaWroclaw/Stala/Public Relations Account ExecutiveWroclaw/Stala/Public Relations Account Executive
  • Data: 2007-07-21 15:02:22
    Temat: Wroclaw/Stala/Public Relations Account Executive
    Od: "Hanna Gehrke-Gut" <n...@n...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Nazwa naszej firmy - E.C.H.O. COMMUNICATIONS - wzięła się od skrótu
    e.c.h.o. - each communication has objective, który wyznacza podejście do
    komunikacji przez zdefiniowane cele. W naszej ocenie jest to główna reguła w
    komunikowaniu się. Jako, że zasada ta przyświeca nam przy prowadzeniu
    wszystkich działań, postanowiliśmy zapisać ją w nazwie naszej firmy.
    Wierzymy w to, że działania w dziedzinie PR i komunikacji oparte na dobrze
    ustalonych celach są bardziej rozpoznawalne i znacznie efektywniejsze. W
    słuszności naszego podejścia utwierdza nas rosnąca liczba klientów, którzy
    zechcieli powierzyć nam prowadzenie działań public relations w ich imieniu.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

    Public Relations Account Executive

    Obowiązki:
    - prowadzenie współpracy z klientami,
    - kontakty z mediami
    - tworzenie materiałów prasowych
    - rozwój produktów PR

    Oczekiwania:
    - umiejtności edytorskie,
    - znajomość mediów,
    - zorientowanie na efekty,
    - kreatywność.

    oferujemy:
    - ciężką, ale satyfakcjonującą pracę związaną z obsługą klientów, będących
    liderami branży
    - częściową samodzielność po okresie próbnym
    - wspólpracę ze zgranym, profesjonalnym zespołem
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - bonusy uzależnione od jakości wykonywanej pracy

    CV + list motywacyjny + mozliwy termin rozpoczęcia wspólpracy + oczekiwane
    wynagrodzenie proszę przesyłać mailem na adres: rekrutacja (malpka)
    echopr.pl z podaniem nazwy stanowiska, którego aplikacja dotyczy.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1