PracaGrupypl.praca.oferowanaWroclaw/Reklama/KoordynatorWroclaw/Reklama/Koordynator
  • Data: 2011-09-23 12:01:57
    Temat: Wroclaw/Reklama/Koordynator
    Od: beherit / pn <b...@g...com> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Ogłoszenie umieszczone w im. WFP.
    Wrocławska Fabryka Prasowa s.c., wydawca gazet lokalnych i portali
    poszukuje osoby do pracy we Wrocławiu na stanowisko:
    Koordynatora działu sprzedaży reklamy prasowej i internetowej
    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: KO-RE/WRO/2011

    Zakres obowiązków:
    o aktywne pozyskiwanie klientów,
    o realizację indywidualnego planu sprzedaży i pracowników działu
    o rekrutację i szkolenie nowych pracowników
    o opracowanie i aktualizację ofert handlowych
    o pozyskiwanie partnerów w ramach patronatów medialnych
    o doradztwo w zakresie rozwiązań reklamowych na portalach i w gazetach
    o uczestnictwo w imprezach targowych
    o nadzorowanie przebiegu procesów produkcji reklamy
    Wymagania:
    o Udokumentowane, minimum dwuletnie, doświadczenie zawodowe w dziale
    handlowym firmy wydawniczej lub w agencji reklamowej
    o znajomość rynku reklamy internetowej i prasowej
    o wykształcenie - minimum licencjat.
    Oferujemy:
    o etatową umowę o pracę, dodatek funkcyjny, premię regulaminową
    o ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznym zespole
    Aby aplikować wyślij swoje CV (format PDF) uzupełnione o listę Twoich
    dotychczasowych Pracodawców/Klientów na adres: praca <at> wfp.pl (w
    temacie wiadomości prosimy umieścić numer referencyjny ogłoszenia).

    http://www.wfp.pl http://www.teleit.pl http://www.nieruchomosciplus.pl

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1