eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana[Wrocław] Programista/etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-04-03 05:40:10
    Temat: [Wrocław] Programista/etat
    Od: " " <p...@g...SKASUJ-TO.pl>

    AXIT Polska jest centrum rozwoju technologii grupy AXIT. Specjalizujemy się
    w tworzeniu aplikacji rozproszonych, integracji systemów komputerowych oraz
    zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem komputerowym. Główny produkt
    firmy AXIT &#8211; platforma logistyczna AX4 - wspiera organizację i optymalizację
    przepływu informacji pomiędzy wszystkimi partnerami w ramach łańcucha
    dostaw. Więcej o nas można znaleźć na stronie: www.axit.pl

    PROGRAMISTA
    Nr ref.: PROG/04/2006

    Główne zadania:
    -implementacja komponentów platformy logistycznej AX4 w technologii J2EE
    -przygotowywanie automatycznych testów komponentowych
    -projektowanie elementów platformy

    Wymagania:
    -doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem technologii
    obiektowej, szczególnie technologii J2EE,
    -znajomość XML, HTML, języków skryptowych oraz podstawowych protokołów
    internetowych.
    -Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać do 30.04.2006 na nasz adres e-mail:
    rekrutacja@<WYTNIJTO>axit.pl
    lub pocztą na adres:
    AXIT Polska Sp. z o.o.
    ul. Ruska 51 b
    50-079 Wrocław
    W temacie maila prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.

    Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.
    29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1