eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWrocław_Programista PHP
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2011-03-11 10:42:38
    Temat: Wrocław_Programista PHP
    Od: " Agnieszka" <a...@g...pl>

    Do pracy poszukujemy:
    Programisty PHP

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    * Projektowanie i implementacja aplikacji internetowych
    * Poszukiwanie technologii do realizacji nowych funkcjonalności
    * Edycja plików graficznych (w razie posiadanych umiejętności)
    * Rozwój i utrzymanie istniejących serwisów internetowych.
    * Odpowiedzialność za dokumentację, poprawność kodów aplikacji pod
    względem technicznym i wykonanie aplikacji zgodnie z przyjętymi standardami

    Wymagania:

    * Umiejętność programowania obiektowego PHP5
    * Umiejętność kodowania w oparciu o framework Symfony zgodnie z wzorcem MVC
    * Dobra znajomość technologii: ORM (Doctrine), Javascript (jQuery), XHTML
    i CSS
    * Bardzo dobra znajomość SQL oraz baz danych (MySQL)
    * Komunikatywność i zaangażowanie w projekt
    * Znajomość zasad bezpiecznego i optymalnego programowania

    Dodatkowe atuty:

    * Doświadczenie w projektowaniu i realizacji złożonych i wydajnych
    aplikacji internetowych
    * Umiejętność projektowania graficznego aplikacji webowych (mile widziane
    portfolio) i obsługi programów do edycji grafiki.
    * Umiejętność pracy z wykorzystaniem narzędzi: SVN, Continuous Integration
    Server (np.: Hudson)
    * Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (Scrum)
    * Znajomość XML, WebServices

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1