PracaGrupypl.praca.oferowanaWrocław / Pozycjonowanie stron internetowych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-11-17 22:48:56
    Temat: Wrocław / Pozycjonowanie stron internetowych
    Od: Marek <m...@w...pl>

    Praca w agencji internetowej eActive na stanowisku:
    Pozycjoner - seomaster

    Oczekiwania:
    - dobra znajomość html,
    - podstawowa znajomość php,
    - podstawowa znajomość JavaScript,
    - podstawowa wiedza techniczna na temat internetu
    - doświadczenie, które można poprzeć konkretnymi przykładami
    wypozycjonowanych stron
    - mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)
    - mieszkaniec Wrocławia i okolic.

    Główne zadania:

    Poszukujemy osoby, która zajmie się utrzymywaniem wysokich pozycji
    serwisów internetowych w wyszukiwarkach google, wp, onet.

    Oferujemy:

    - zatrudnienie w formie umowy o dzieło, umowy zlecenie,
    - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    - możliwość rozwoju zawodowego.

    Kontakt:

    Zgłoszenie zawierające CV prosimy przesyłać na
    katarzynao(at)wp.pl
    w temacie wiadomości prosimy podać:
    SEO/16112004

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    W CV prosimy zamieścić klauzulę o wyrażaniu zgody na przechowywanie i
    przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1