PracaGrupypl.praca.oferowanaWrocław / Konsultant ds. wdrożeń MS SharePoint / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-03-17 12:00:50
    Temat: Wrocław / Konsultant ds. wdrożeń MS SharePoint / etat
    Od: "Contium SA" <p...@c...pl>

    W związku z intensywnym rozwojem oferty Contium w zakresie rozwiązań firmy
    Microsoft i uzyskaniem statusu Microsoft Gold Certified Partner, poszukujemy
    kandydatów do pracy na stanowisku Konsultanta ds. wdrożeń Microsoft
    SharePoint. Osoba zatrudniona we wrocławskim biurze spółki będzie
    uczestniczyła w projektach wdrożeń portali bazujących na platformie
    Microsoft SharePoint Products & Technologies, realizując zadania związane z
    wsparciem przedsprzedaży, analizą i specyfikacją wymagań, projektowaniem
    szczegółowym i nadzorem nad implementacją funkcji portalu.

    Konsultant ds. wdrożeń MS SharePoint
    DRiW/KWMS/03/2007

    Obowiązki:
    * uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert dla obecnych i
    potencjalnych klientów Contium
    * prezentacja rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych w zakresie MS
    SharePoint
    * analiza i specyfikacja wymagań klientów
    * tworzenie projektów szczegółowych do wdrożeń, projektowanie dedykowanych
    elementów portalu (web parts)
    * nadzór nad fazą implementacji
    * bezpośredni udział w fazie implementacji - budowa i parametryzacja portalu
    MS SharePoint z użyciem jego standardowych komponentów

    Wymagania:
    * wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne (także studenci
    ostatniego roku studiów)
    * wiedza w zakresie możliwości technologii MS Sharepoint 2003 lub 2007
    * znajomość możliwości technologii internetowych, w tym: HTML, DHTML,
    JavaScript, CSS, Ajax
    * podstawowa znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania
    * łatwość nawiązywania kontaktów
    * umiejętność prowadzenia spotkań
    * chęć dalszego rozwoju
    * dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów poza Wrocław

    Mile widziane:
    * umiejętność i wcześniejsze doświadczenie we wdrażaniu portali w oparciu o
    MS Sharepoint 2003 lub 2007
    * znajomość technologii Microsoft.NET i ASP.NET (kompetencje programisty)

    Oferujemy:
    * zatrudnienie na pełen etat we wrocławskim biurze,
    * stałe, atrakcyjne zarobki
    * cykl szkoleń wewnętrznych z metodyki prowadzenia projektów
    informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem portali,
    * szkolenia zewnętrzne z zakresu technologii Microsoft,
    * ciekawą i rozwijającą pracę w dynamicznym, doświadczonym zespole
    * miłą i luźną atmosferę w pracy

    Na zgłoszenia czekamy do dnia 15.04.2007 r.

    Przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia nadesłane za pomocą formularza
    zgłoszeniowego dostępnego na stronie:

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

    Dołącz do nas!

    Zespół Contium SA

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1