PracaGrupypl.praca.oferowanaWroclaw / Inzynier Wsparcia Technicznego / ITWroclaw / Inzynier Wsparcia Technicznego / IT
  • Data: 2007-09-03 16:52:37
    Temat: Wroclaw / Inzynier Wsparcia Technicznego / IT
    Od: Oferta <a...@o...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    COMES SA informuje o rozpoczęciu procesu rekrutacyjnego na
    stanowisko:
    Inżynier Wsparcia Technicznego

    Zakres obowiązków:

    - testy wydajności, kompatybilności => próbek notebooków oraz PDA,
    PND, GPS, itp.
    - raporty i zestawienia po testach - j.w.
    - udzielanie wsparcia technicznego wewnątrz i na zewnątrz firmy (Hot-
    Line),
    - prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych,
    - tworzenie dokumentacji technicznej, tłumaczenia instrukcji obsługi,
    etc.
    - anglojęzyczny kontakt z dostawcami w kwestiach technicznych,
    - aktualizacje danych technicznych na FTP i WWW, w tym FAQ,
    - uczestnictwo w wewnętrznych auditach ISO oraz tworzenie dokumentacji
    w tym zakresie,
    - uczestnictwo w certyfikacjach sprzętu pod kątem oznaczeń CE, WHQL,
    Centrino, itp.

    Wymagania:

    - wykształcenie techniczne (może być w trakcie studiów),
    - doświadczenie w testowaniu sprzętu komputerowego oraz kontaktu z
    klientem,
    - znajomość języka angielskiego,

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / pełny etat / w godz. 9 - 17 (Pn -
    Pt),

    Miejsce pracy: Wrocław / centrala firmy COMES SA

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem
    motywacyjnym na adres
    marek[at]comes.com.pl
    W temacie wiadomości prosimy wpisać: Inżynier Wsparcia Technicznego

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
    "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych
    w mojej ofercie pracy, przez COMES SA w celach związanych z realizacją
    procesu rekrutacji na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego w
    COMES SA. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem moich danych
    osobowych jest COMES SA, z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy
    Koscierzyńskiej 10 oraz że przysługuje mi prawo dostępu do tych
    danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie."

    Oferty nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1