eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Webmaster / Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-09-24 18:36:18
    Temat: Webmaster / Warszawa
    Od: "AI Grafinet" <o...@N...gt.pl>

    Agencja Interaktywna Grafinet Sp. z o.o. poszukuje osob na praktyki /
    zatrudnienie w zakresie:

    projektowanie serwisow internetowych - webmastering

    Wymagania:
    kreatywnosc
    znajomosc HTML, DHTML, JavaScript, PHP - mile widziane
    umiejetnosc korzystania z oprogramowania: Adobe Photoshop, Corel Draw,
    Macromedia Flash, edytory HTML i PHP
    znajomosc dzialania systemow CMS
    umiejetnosc pracy zespolowej
    minimum srednie wyksztalcenie
    znajomosc jezyka angielskiego
    portfolio lub dotychczasowe prace - bardzo mile widziane

    Zadania:
    projektowanie graficzne witryn WWW
    projektowanie internetowej grafiki reklamowej (np.: bannery)
    kreacja elementow multimedialnych WWW
    obsluga "webmasterska" witryn WWW

    Uwagi:
    Zastrzegany mozliwosc skontaktowania sie tylko z wybranymi osobami.
    Po okresie probnym mozliwosc stalej pracy
    Praktyki platne [ dotyczy osob na praktyki ]
    Osoby z Warszawy i okolic

    Zalecenia i wymagane informacje:

    * !!! PROSIMY NIE ZALACZAC ZADNYCH PLIKOW !!! *

    Tytul listu: Webmastering - Nazwisko Imie

    Krotki LM + CV w tekscie e-maila w układzie:

    Nazwisko i imie
    Data ur.
    Adres zamieszkania
    Telefon i e-mail
    Wyksztalcenie
    Umiejetnosci
    Doswiadczenie
    Zainteresowania
    Portfolio - link do portfolio w internecie lub linki do
    zrealizowanych do tej pory projektow w ukladzie
    link - opis
    Wstepne wymagania finansowe

    KOMPLETNE APLIKACJE wraz z portfolio i wstepnym okresleniem wymagan
    finansowych prosze
    wysylac pod adres:
    office@BEZ_SPAMUgt.pl [ prosze usunac BEZ_SPAMU ]

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1