PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa // specjalista ds. obslugi klienta // branza IT / pelen etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-04-23 18:17:59
    Temat: Warszawa // specjalista ds. obslugi klienta // branza IT / pelen etat
    Od: s...@g...com

    SYNERWAY S.A. (www.synerway.pl) zatrudni pracownika na
    stanowisko:

    Specjalista ds. Obsługi Klienta

    Wymagania:
    - zaangażowanie, chęć zdobywania nowej wiedzy
    - umiejętność wypowiadania się w języku polskim
    - umiejętność podstawowej obsługi programów Word/Excel

    Mile widziane:
    - doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta.

    Cechy charakteru:
    - asertywność
    - dociekliwość
    - uprzejmość

    Zakres obowiązków:
    - obsługa telefoniczna i emailowa zgłoszeń dotyczących projektów
    SYNERWAY
    - kierowanie zgłoszeń klientów do osób odpowiedzialnych za ich
    realizację
    - przygotowywanie raportów z obsługi klientów

    Co oferujemy:
    - pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
    - stanowisko pracy w komfortowym biurowcu (od 18 kwietnia siedziba
    firmy będzie znajdować się w biurowcu BTC przy stacji metra Wierzbno)

    Proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy sie z wybranymi osobami.
    Zgłoszenia od osób, które nie spelniają wymagań nie będą rozpatrywane.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na
    przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w
    celach
    rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych
    osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."

    Lukasz Misiukanis
    Wiceprezes Zarządu

    SYNERWAY S.A.
    Al. Jerozolimskie 214
    02-486 Warszawa
    tel. +48 22 35 98 96
    fax +48 22 35 98 95

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1