PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa / projektant-programista / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-06-12 11:09:11
    Temat: Warszawa / projektant-programista / etat
    Od: "plusz" <p...@n...irc.beztego.pl>

    Grupa Wydawnicza INFOR S.A., wydawca Gazety Prawnej poszukuje na stanowisko
    projektanta-programisty ( "nr ref. PPR/06/2005" ) osoby spełniającej
    poniższe kryteria:

    .Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
    .Minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy tworzeniu aplikacji bazodanowych
    lub udział w zespołach projektowych tworzących takie aplikacje,
    .Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikowanie się
    (ważne!),
    .Chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań, Umiejętność
    samodzielnego dostosowywania aplikacji do wymagań zgłoszonych przez
    użytkowników,
    .Umiejętność komunikacji z użytkownikiem aplikacji, który przedstawia
    wymagania bez użycia języka technicznego,
    .Umiejętność przygotowywania przejrzystej i uporządkowanej dokumentacji,
    .Znajomość jednego z narzędzi programistycznych (Visual Studio, Delphi,
    JDeveloper),
    .Znajomość bazy Oracle będzie dodatkowym atutem,
    .Znajomość funkcjonowania procesów wydawniczych będzie dodatkowym atutem,

    Zadania na stanowisku projektanta-programisty:

    Praca w małym zespole projektowym, którego zadaniem jest wdrożenie systemu
    informatycznego obejmującego większość komórek organizacyjnych GW INFOR.
    Realizacja projektu w ścisłej współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi.

    Charakter pracy warunkuje dużą odpowiedzialność programisty za powodzenie
    projektu oraz zapewnia wysoki poziom swobody przy realizacji postawionych
    zadań.
    Do zadań programisty będzie należało dostosowywanie systemu do potrzeb
    zgłaszanych przez użytkowników, konfiguracja systemu, przekazanie wiedzy
    nabytej od autora systemu (w języku angielskim) użytkownikowi końcowemu oraz
    szkolenie użytkowników końcowych i zapewnienie wsparcia technicznego. W
    dalszym etapie do obowiązków będzie należało utrzymanie i rozwój systemu w
    ramach zadań zaplanowanych dla zespołu projektowego.

    W ramach zadań przewidziane jest również tworzenie własnych modułów
    zwiększających możliwości systemu, które pozwolą na lepszą efektywność pracy
    użytkowników końcowych oraz zmaksymalizują ergonomię systemu.

    Oferujemy:

    .Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie z
    ugruntowaną pozycją na rynku,
    .Udział w bardzo atrakcyjnym projekcie informatycznym,
    .Dobra lokalizacja oraz przyjazne miejsce pracy,
    .Pakiet świadczeń socjalnych,
    .Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności zawodowych,
    .Konkurencyjne wynagrodzenie.

    Oferty proszę przesyłać na adres rekrutacja [at] infor.pl
    z oznaczeniem w temacie "nr ref PPR/06/2005"

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1