PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa/pozycjonowanie stron internetowych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-09-24 01:21:15
    Temat: Warszawa/pozycjonowanie stron internetowych
    Od: "ESKOM" <p...@e...com.pl>

    Firma ESKOM poszukuje specjalisty do pozycjonowania, tworzenia i modyfikacji
    stron internetowych

    Opis stanowiska:
    - pozycjonowanie serwisu na pierwszej stronie wybranych wyszukiwarek
    internetowych w kontekście
    ustalonych przez klienta zestawów słów kluczowych,
    - analiza obecnej pozycji strony www klienta,
    - analiza budowy strony www klienta od strony technicznej,
    - opracowywanie regularnych rekomendacji mających na celu poprawę
    pozycjonowania strony www oraz ich kontrola,
    - regularne monitorowanie pozycji strony www klienta i opracowywanie
    cotygodniowych raportów,
    - tworzenie i modyfikowanie stron WWW.

    Od kandydatów wymagamy:

    - doświadczenia w prowadzeniu długookresowych działań mających na celu
    pozycjonowanie stron www na pierwszych miejscach wyszukiwarek popartego
    rzeczywiście odniesionymi sukcesami &#8211; referencje;
    - wiedzy z zakresu zasad działania wyszukiwarek internetowych (polskich oraz
    zagranicznych);
    - terminowości i odpowiedzialności;
    - umiejętności samokontroli, praca samodzielna, bez nadzoru, nie wymagana
    obecność w siedzibie firmy;
    - posiadania warunków do pracy: komputer, stały dostęp do Internetu;

    Mile widziane:
    - doświadczenia w budowie stron WWW (HTML, PHP, CSS, inne);
    - doświadczenie w budowie serwisów WWW opartych o bazy danych;
    - zmysł graficzny, doświadczenie w projektowaniu graficznym stron WWW, obróbka
    plików graficznych w celu umieszczenia na stronach internetowych;

    Ze swojej strony oferujemy:

    - wynagrodzenie uzależnione od wynikow pracy, na podstawie:
    - zobowiazania wykonawcy do osiagnięcia ustalonych pozycji w poszczegolnych
    wyszukiwarkach w okreslonym czasie;
    - pracochlonnosci, terminowosci i jakosci wykonania prac.

    Forma zatrudnienia: rozliczenia na podstawie wystawionej faktury, lub na
    podstawie umowy o dzieło

    Oferty zawierajace CV oraz list motywacyjny prosze przesylac
    poczta elektroniczna w ciagu 14 dni od dnia ukazania sie ogloszenia, na
    adres praca(malpka)eskom(dot)com(dot)pl z dolaczona klauzula: "Wyrazam zgode
    na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach
    rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych
    osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 833".
    W wiadomosci email nalezy podac:
    - mozliwy termin rozpoczecia pracy,
    - telefon kontaktowy,
    - oczekiwania finansowe.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1