PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa - kierownik sprzedaży - umowa o pracę
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-10-13 08:20:45
    Temat: Warszawa - kierownik sprzedaży - umowa o pracę
    Od: "a.i. Polska Sp. z o.o." <z...@N...com>

    Dynamicznie rozwijająca się firma w branży kosmetyki profesjonalnej
    zatrudni kierownika sprzedaży.

    Wymagania:

    * wykształcenie wyższe,
    * znajomość zagadnień sprzedaży bezpośredniej,
    * doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
    * cechy przywódcze,
    * ambicja, konsekwencja i inicjatywa w działaniu,
    * umiejętność motywowania i wywierania wpływu,
    * doskonała organizacja czasu pracy,
    * dyspozycyjność,
    * biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego i obsługi baz danych,
    * prawo jazdy.

    Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Zakres obowiązków:

    * kierowanie działem sprzedaży,
    * realizacja akcji promocyjnych,
    * współpraca z kluczowymi klientami firmy,
    * rekrutacja handlowców,
    * raportowanie i analiza wyników.

    Oferujemy:

    * zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę),
    * szkolenia i rozwój zawodowy,
    * adekwatne wynagrodzenie, uwzględniające osiągane efekty.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV

    * na adres poczty elektronicznej zbigniew.duszewski (at) aipolska.com
    * lub faksem na nr 853 88 11

    a.i. Polska Sp. z o.o.
    ul. Wróbla 49, 02-736 Warszawa
    tel. 853-88-00; fax 853-88-11
    www.aipolska.com

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1