eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa\Unix\Java\Etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-12-13 22:15:05
    Temat: Warszawa\Unix\Java\Etat
    Od: "Piotr Ksiezak" <p...@g...pl>

    ZADANIA:
    - Utrzymywanie środowisk
    - Wsparcie procesu testów wydajnościowych
    - Wsparcie procesu wdrożenia
    - Kontrola poprawek do systemu
    - Modyfikowanie dokumentacji technicznej
    - Modyfikowanie oprogramowania
    - Testowanie wydajnościowe oprogramowania

    WYMAGANIA:
    - wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, informatyczne lub pokrewne
    - Znajomość języka Java i programowania obiektowego
    - Znajomość relacyjnych baz danych
    - Znajomość środowiska UNIX lub Linux
    - Komunikatywność
    - Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
    - Ukierunkowanie na sukces
    - Wytrwałość w rozwiązywaniu problemów technicznych
    - Prawo jazdy kat. B

    MILE WIDZIANE:
    - Znajomość serwera aplikacyjnych (Oracle iAS, BEA Weblogic, Tomcat, JBoss)
    - Znajomość metodyki UML
    - Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, SQL Server)

    OFERUJEMY:
    - Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    - Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
    - Miłą atmosferę pracy.
    Prosimy o przesyłanie CV na adres:
    p.ksiezak(at)abg.com.pl

    Do przesyłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
    pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z
    dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1