PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa / Specjalista od rozwiązań bazodanowych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-03-20 17:58:38
    Temat: Warszawa / Specjalista od rozwiązań bazodanowych
    Od: Meehoo <m...@n...onet.pl>

    Opis stanowiska:

    Optymalizacja baz danych w celu zwiększenia wydajności
    Projektowanie relacyjnych baz danych: Oracle, MySQL
    Programowanie interfejsów do baz danych.

    Wymagania:

    ? Wykształcenie z zakresu informatyki, telekomunikacji, elektroniki
    ? Znajomość środowiska baz danych MS SQL-serwer, ORACLE
    ? Znajomość systemów operacyjnych LINUX, UNIX
    ? Umiejętność pisania skryptów shell
    ? Znajomości języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację w
    międzynarodowym środowisku

    Oferujemy:

    Octagonet S.A. oferuje swoim pracownikom pracę w stymulującym do działania
    środowisku, dając atrakcyjny pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
    zawodowego, jak również wynagrodzenie adekwatne do ich umiejętności,
    zaangażowania i warunków panujących na rynku. Oferujemy zatrudnienie w
    dowolnej formie, pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie
    projektami oraz wyjazdy zagraniczne.

    Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

    praca(at)octagonet.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
    moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
    29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1