PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa - Programista ze znajomością SQL - stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-06-17 23:49:48
    Temat: Warszawa - Programista ze znajomością SQL - stała
    Od: Marcin Gondek <d...@e...net>

    MTS-CeTO jest unikalną w skali kraju instytucją dysponującą licencją na
    prowadzenie regulowanego rynku pozagiełdowego i jednocześnie mogącą
    tworzyć platformy elektronicznego obrotu papierami wartościowymi i
    instrumentami finansowymi także na rynku nieregulowanym.

    Zadania i zakres odpowiedzialności:

    - samodzielne wykonywanie analiz i sporządzanie dokumentacji założeń
    projektowych na podstawie specyfikacji funkcjonalności biznesowych
    - realizowanie projektów programistycznych zgodnie z założeniami (także
    w kilkuosobowym zespole)
    - dokumentowanie wykonywanej pracy
    - bieżące kształcenie się zarówno z dziedziny informatyki jak i
    problematyki transakcji giełdowych instrumentami finansowymi

    Wymagane kwalifikacje, doświadczenie:

    - wykształcenie informatyczne, szeroka wiedza informatyczna
    - gruntowne opanowanie dowolnego warsztatu programistycznego
    - gruntowna znajomość problematyki relacyjnych baz danych -- z
    uwzględnieniem SQL
    - metody programowania obiektowego oraz wielowątkowego
    - język angielski (na poziomie technicznym)
    - silna motywacja
    - wysoka kultura osobista
    - zdolność do długotrwałej i wytężonej pracy
    - umiejętność pracy w zespole
    - umiejętność pokonywania problemów
    - dyspozycyjność
    - niekaralność

    Dodatkowe atuty:

    - znajomość Borland Delphi
    - umiejętność administrowania MS SQL Server

    Charakter i warunki pracy:

    - stanowisko samodzielne
    - praca stała
    - godziny pracy: 8:30 -- 17:30 z przerwa na lunch

    Oferty zawierające CV wraz z listem motywacyjnym proszę przekazywać
    wyłącznie na adres e-mail: praca(AT)mts-ceto.pl z tematem:
    [NN] Praca - Programista

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o
    ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833"

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1