PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa/Programista /praca stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-01-30 12:48:53
    Temat: Warszawa/Programista /praca stała
    Od: "Marta Nytko" <l...@g...pl>

    Programisto, zostań ważną częścią naszego zespołu!

    Odwiedź stronę http://dynamicg.pl/careers, aby dowiedzieć się o nas więcej.

    Opcje na Akcje i Wynagradzanie. Będziemy oferowali opcje na akcje, premie i
    atrakcyjne formy motywacji. Nasze podstawowe wynagrodzenia są bardzo
    konkurencyjne. Naszym celem jest by nasi pracownicy czuli, że Dynamic
    Generation jest ICH firmą.

    Dochodowa Branża. Świadczymy usługi dla multi-million dolarowych gałęzi
    przemysłu w USA, polegając na naszym doświadczeniu i niewątpliwych przewagach
    technologicznych. Rośnij i zostań wielki razem z nami.

    Rozwój Dynamic Generation. Już teraz posiadamy zyskowne licencje produktowe.
    Dodatkowo pracujemy nad projektami dla przedsiębiorstw, które ufają jakości
    naszych rozwiązań.
    Współczesny Styl. Charakteryzujemy się współczesnym i otwartym stylem
    zarządzania, międzynarodowym zespołem i przyjaznym środowiskiem pracy.
    Nasi Programiści. Poszukujemy ludzi, nie trybów do maszyny. Znalezienie
    odpowiednich ludzi i zbudowanie z nich zgranego zespołu jest sztuką. Dlatego
    też nie przedstawiamy rygorystycznych i zawężonych wymagań wobec potencjalnych
    kandydatów. Poszukujemy ludzi z pewnym zasobem umiejętności oraz doświadczenia
    i płacimy im stosownie do kwalifikacji.
    Poszukujemy ludzi, którzy są ciekawi, pomysłowi, ambitni, myślą analitycznie
    oraz są zorientowani na długoterminową współpracę, a nie na natychmiastowe
    korzyści. Idealny kandydat pasjonuje się technologią IT i programowaniem oraz
    wykazuję inicjatywę w tworzeniu rozwiązań o zupełnie nowej jakości. Kandydat
    lub kandydatka będzie chętnie uczył/a się nowych rzeczy i zawsze szukał/a
    najlepszych rozwiązań bez względu na zastosowaną technologię.
    Obecnie prowadzimy rekrutację na nastepujące stanowisko.
    Programista aplikacji internetowych i baz danych (OpenSource)
    Zakres obowiązków:
    &#8226; Używanie PHP, MySQL, Apache, Zend framework i innych technologii Open Source.
    &#8226; Praca z dużymi i skomplikowanymi bazami danych oraz zarządzanie nimi.
    &#8226; Używanie najlepszych branżowych wzorów (Best Practices) w tworzeniu i
    rozwoju oprogramowania.
    &#8226; Rozwój złożonych aplikacji internetowych o dużej wydajności, przystosowanych
    do dużego natężenia ruchu.
    &#8226; Projektowanie szerokiej gamy aplikacji dla różnego rodzaju sektorów
    przemysłu i rynków.
    &#8226; Tworzenie interfejsów użytkownika o przyjaznym wyglądzie i intuicyjnej
    nawigacji.
    Oczekiwania
    &#8226; Kwalifikacje techniczne odpowiadające powyższemu zakresowi obowiązków.
    &#8226; Gotowość do współpracy w grupie.
    &#8226; Chęć wprowadzania własnych pomysłów, innowacji i ulepszeń.
    &#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    &#8226; Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    &#8226; Gotowość do pracy w siedzibie firmy w Warszawie. Lokalizację siedziby
    znajdziesz na naszej stronie internetowej.

    W celu aplikacji:
    Wyślij swoją ankietę ze strony http://dynamicg.pl/careers

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1