PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => Programista Terminali Płatniczych (POS) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-25 10:26:20
    Temat: Warszawa => Programista Terminali Płatniczych (POS) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, dla prężnie rozwijającej się, stabilnej
    finansowo firmy, podbijającej rynki w 11 krajach, szukamy osoby
    na stanowisko

    ***** Programista Terminali Płatniczych (POS)
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zakres obowiązków:

    * Projektowanie rozwiązań i rozwój aplikacji terminali
    płatniczych,
    * Tworzenie aplikacji dla terminali POS,
    * Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z
    oprogramowaniem.

    ***** Oczekiwania:

    * Doświadczenie zawodowe w projektowaniu oraz rozwoju oprogramowania
    z wykorzystaniem języków C i C++,
    * Znajomość zagadnień związanych z programowaniem zorientowanym
    obiektowo,
    * Umiejętność programowania wielowątkowego,
    * Znajomość STL,
    * Znajomość terminali VeriFone,
    * Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (Bazaar).
    * Samodzieność, dokładność oraz zdolność analitycznego
    myślenia

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość systemu Linux,
    * Doświadczenie w programowaniu w środowisku embedded,
    * Znajomość zagadnień związanych z certyfikacją Visa i
    MasterCard,
    * Znajomość technologii EMV oraz contactless,
    * Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kluczami.

    ***** Proponujemy:

    * Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej
    międzynarodowej firmie
    * Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    * Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

    => => https://TeamQuest.pl/praca/11310-4b8f019bb132aad5c81
    ea8cf68.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.