eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa, Programista PHP/SQL
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-08-12 19:16:23
    Temat: Warszawa, Programista PHP/SQL
    Od: patS <p...@g...com>

    Realizujemy z udokumentowanymi sukcesami projekty dla przedsiębiorstw
    chcących aktywnie wykorzystać internet w swojej działalności. Do grona
    naszych Klientów należą m.in. NSZZ Solidarność, Bank Polskiej
    Spółdzielczości, TelePolska, Naczelny Sąd Administracyjny. Jesteśmy
    również liderem w zakresie rozwiązań interaktywnych dla organizacji
    pracodawców w Polsce, z naszych usług w tym zakresie korzystają m.in.
    Business Centre Club, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych
    "Lewiatan", Krajowa Izba Gospodarcza.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby odpowiedzialnej za
    aktywny udział w procesie wytwarzania oprogramowania w języku PHP.

    Wymagania:
    - dobra znajomość języka PHP 5,
    - dobra znajomość baz danych MySQL lub PostgreSQL
    - mile widziana znajomość wzorców projektowych stosowanych w
    aplikacjach webowych,
    - mile widziana znajomość rozwiązań Prado lub Zend Framework.

    Zakres obowiązków:
    - projektowanie i tworzenie oprogramowania,
    - refaktoryzacja oprogramowania,
    - projektowanie i prowadzenie testów jednostkowych i wydajnościowych.

    Oferujemy:
    - stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
    - pracę przy nietuzinkowych projektach w luźnej i twórczej atmosferze,
    - pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie wytwarzania
    oprogramowania i tematów pokrewnych (projektowanie, metodologie itp).

    CV i list motywacyjny prosimy nadsyłać na adres: praca [at]
    tigroup.pl.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania na wybrane oferty.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1