eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa/Programista PHP
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-07-07 13:15:30
    Temat: Warszawa/Programista PHP
    Od: "Mariusz Gralewski" <m...@N...gazeta.pl>

    Grupa ProCenter poszukuje kandydatow do pracy przy wdrazaniu jednego z
    najwiekszych projektow IT w Polsce na stanowisko:

    Programista PHP

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomosc PHP (programowanie obiektowe)
    - biegla znajomosc relacyjnych baz danych
    - znajomosc systemow szablonow (np.Smarty)
    - doswiadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji internetowych
    - kreatywnosc

    Zadania:
    - projektowanie, programowanie, wdrozenia aplikacji

    Forma zatrudnienia:
    do uzgodnienia

    Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego
    pod adresem www.goldenline.pl

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1