eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa - Programista C#/VB
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-09-16 11:17:24
    Temat: Warszawa - Programista C#/VB
    Od: "BAKK" <n...@b...com>

    BAKK Sp. z o.o. jest firma dzialajaca na rynku informatycznym od 1995 roku.
    Do naszych klientow naleza m.in.: Xerox Polska, British American Tobacco,
    BPW Polska, Fournier Polska, Era GSM,.

    Swiadczymy uslugi w zakresie budowy szytych na miare systemow
    informatycznych z zakresu Business Intelligence, systemow przetwarzania
    danych, systemow analityczno-raportowych.

    W zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osob do pracy w Warszawie na
    stanowisko:

    Programista interfejsow uzytkownika .NET

    Opis stanowiska:
    a. przygotowywanie specyfikacji interfejsu zgodnie z wymaganiami klienta
    b. realizacja interfejsow

    Wymagania:
    a. znajomosc srodowiska Visual Studio: C#, VB
    b. znajomosc aplikacji Microsoft Office od strony programistycznej
    c. dodatkowy atut: znajomosc relacyjnych baz danych: Microsoft SQL Server
    / Oracle
    d. ogolna znajomosc budowy systemow informatycznych

    Forma wspolpracy:
    a. do wyboru: umowa o prace, umowa o dzielo, faktura
    b. elastyczne godziny pracy, mozliwosc pracy w znacznym stopniu off-site

    Szukamy kandydatow gotowych potwierdzic swoje umiejetnosci w mlodym
    zorientowanym na sukces zespole.

    Kontakt:

    Zgloszenia zawierajace CV, prosimy przeslac na adres:

    Agnieszka Domanska

    adomanska (#at#) bakk (#kropka#) com

    BAKK Sp. z o.o.
    ul. Karmelicka 4b lok. 3
    00-149 Warszawa
    www.bakk.com

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1