eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa / Praca Stacjonarna
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-10-23 23:27:31
    Temat: Warszawa / Praca Stacjonarna
    Od: Most W@nted!, UNEXPECTED_DATA_AFTER_ADDRESS@.SYNTAX-ERROR

    Dla naszego klienta, instytucji finansowej, poszukujemy odpowiedniego
    kandydata na stanowisko:

    PROGRAMISTA SQL, .NET Warszawa
    REF. Pg/sqlnet/waw

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • na podstawie założeń projektowych przygotowanie nowego oprogramowania,
    jego przetestowanie, wdrożenie do eksploatacji oraz późniejsza konserwacja
    • tworzenie dokumentacji projektowej nowo tworzonych systemów
    • współpraca z pracownikami firmy w celu sprecyzowania wymagań
    dotyczących nowego lub modyfikacji eksploatowanego oprogramowania

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • bardzo dobra znajomość SQL, .NET
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość struktury i powiązań relacyjnych baz danych
    • znajomość : UNIX, Linux, Informix, PostgreSQL,
    • dobra znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY

    • Pracę stałą w stabilnej, dużej firmie
    • Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Atrakcyjne warunki pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres:
    a...@m...pl

    Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich
    danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla
    realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości
    (zgodnie z ustawą z dn. 1997-08-29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr
    133 poz. 883).

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1