eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa/Logistyk/etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-07-24 16:45:59
    Temat: Warszawa/Logistyk/etat
    Od: "Piotr S." <s...@p...onet.pl>

    Duża firma telekomunikacyjna zatrudni do siedziby w Warszawie osobę na
    stanowisko logistyka.

    Zakres obowiązków:
    - zamawianie sprzętu
    - obsługa logistyczna serwisu
    - współpraca z działem handlowym
    - obsługa magazynu
    - wysyłki sprzętu do podwykonawców i klientów
    - szukanie rozwiązań zastępczych w przypadku braku żądanego sprzętu
    - praca w programie SAP i CRM Clientele

    Wymagania:
    - znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie
    się, mile widziana również znajomośc języka niemieckiego
    - znajomość urządzeń branży telekomunikacyjnej/informatycznej
    - wykształcenie teleinformatyczne/elektroniczne lub pokrewne
    - dobra organizacja pracy
    - bardzo dobra komunikatywność
    - umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim
    - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    - zgoda na to, by w przypadku sytuacji awaryjnych (które zdarzają się rzadko,
    ale się zdarzają) pojawić się w pracy o jakiejś nieludzkiej godzinie

    Zatrudnienie na pełen etat.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres
    sochol***WYTNIJ_TO***@poczta.***I_TO_TEŻ***onet.pl
    Pożądane informacje:
    - CV
    - opis dotychczas zdobytego doświadczenia
    - coś o sobie
    - klauzula: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych do celow
    rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawa o Ochronie danych Osobowych z dnia
    29.08.1997r. (Dz.Ust. Nr 133 poz. 883)".

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1