PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => Konsultant SAP BW - wdrożenia w Warszawie i okolicach <=Warszawa => Konsultant SAP BW - wdrożenia w Warszawie i okolicach <=
  • Data: 2015-07-16 10:09:27
    Temat: Warszawa => Konsultant SAP BW - wdrożenia w Warszawie i okolicach <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się we wdrożeniach
    systemów SAP, poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant SAP BW - wdrożenia w Warszawie i okolicach
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Realizowane zadania:

    * Praca przy wdrożeniach systemu Hurtowni Danych SAP BW w polskich i
    międzynarodowych firmach
    * Aktywne uczestnictwo i wsparcie w procesie analizy wymagań
    raportowych i w projektowaniu modelu rozwiązania
    * Konfiguracja systemu zgodnie z przyjętą specyfikacją i
    przekazanymi założeniami
    * Tworzenie raportów i aplikacji analitycznych, planistycznych i
    budżetowych
    * Wsparcie w integracji SAP BW z systemami źródłowymi
    * Dokumentowanie prac zgodnie z przyjętymi standardami

    ***** Oczekiwania:

    * Ukończone studia wyższe informatyczne lub ekonomiczne
    * Znajomość SAP BW potwierdzona co najmniej trzyletnim
    doświadczeniem w consultingu (minimum dwa pełne cykle
    wdrożeniowe) lub 5-letnim doświadczeniem w pracy po stronie
    klienta końcowego
    * Doświadczenie w tworzeniu raportów, budowie kostek i innych
    dostawców informacji, modelowaniu procesów ETL w SAP BW oraz
    ekstrakcji danych z systemów SAP.
    * Znajomość Hurtowni Danych w zakresie raportowania z modułu
    Finansowego i Controllingowego
    * Umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na cel
    * Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
    * Dobra komunikacja z użytkownikiem końcowym / klientem
    * Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy u klientów
    zewnętrznych
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Doświadczenie w integracji z systemami zewnętrznymi
    * Doświadczenie w integracji z BusinessObjects lub znajomość SAP
    HANA

    ***** Proponujemy:

    * Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w zakresie
    rozwiązania SAP Business Intelligence
    * Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń SAP Certyfikację SAP
    * Udział w projektach dla największych firm w Polsce
    * Pakiet socjalny obejmujący m. in. opiekę medyczną oraz pakiet
    rekreacyjny

    => => https://TeamQuest.pl/praca/5830-fa34fed6177c32de6bf1
    15156ce.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.