PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa-Integrator IT-Account Manager
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-01-11 12:13:03
    Temat: Warszawa-Integrator IT-Account Manager
    Od: "Job4U" <j...@p...fm>

    Opis stanowiska:
    -Sprzedaz do klientow instytucjonalnych b2b, srednich i duzych
    -Sprzedaz bardziej bezposrednia niz w drodze przetargow
    -Sprzedaz hardware'u (storage, serwery, sieciowka, PCs etc.)
    -Sprzedaz software'u (MS, antywirus, zarzadzanie siecia)
    -Sprzedaz uslug (umowy SLA, security)

    Stawiane zadania:
    -Realizacja zadan sprzedaznych na oczekiwanym poziomie
    -Pozyskiwanie nowych klientow
    -Rozwijanie pozyskanych klientow
    -Raportowanie osiagnietych celow i zamierzen
    -Wspolpraca z zespolem firmy na partnerskich zasadach

    Wymagania:
    -Minimum 3 letnie doswiadczenie jako samodzielny handlowiec w branzy IT
    -Udokumentowane zdolnosci pozyskiwania i utrzymania klientow
    instytucjonalnych
    -Ugruntowane kontakty w srodowisku administratorow IT po stronie klienckiej
    -Samodzielnosc
    -Umiejetnosc planowania i organizowania swojej pracy
    -Umiejetnosc wspolpracowania i komunikowania sie z zespolem wspolpracownikow
    -Zdolnosci przentacji i przekonywania
    -Zywe zainteresowanie branza IT, szczegolnie rozwiazaniami (np. systemy
    backupowe)
    -Pracowitosc
    -Uczciwosc

    Forma zatrudnienia:
    -umowa o prace

    Zainteresowanych prosimy o przeslanie cv i oczekiwan mailem.
    Dziekujemy.
    Pozdrawiamy i zyczymy udanego Nowego 2004 Roku,
    Job For You

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1