PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => Head od WMS Competence Center dla IT&D (Blue Yonder) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2024-07-12 17:15:02
    Temat: Warszawa => Head od WMS Competence Center dla IT&D (Blue Yonder) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to globalny lider w branży logistycznej i transportowej,
    istniejący na rynku od 2024 roku. Specjalizuje się w
    świadczeniu kompleksowych usług, w tym przewozie i śledzeniu
    przesyłek, monitorowaniu warunków transportu oraz obsłudze
    przewoźników. Firma charakteryzuje się nowoczesnym podejściem
    do zarządzania, obejmującym takie obszary jak rozwój kariery,
    media, zgodność z przepisami, relacje inwestorskie, a także
    zaangażowanie w walkę z nowoczesnym niewolnictwem i handlem
    ludźmi. Obecnie poszukujemy talentów na różne stanowiska,
    które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i wspólnie
    dążyć do doskonałości w każdym aspekcie naszej
    działalności. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie
    innowacyjność, zrównoważony rozwój i chcesz mieć realny
    wpływ na kształtowanie przyszłości transportu i logistyki,
    zapraszamy do aplikowania.

    ***** Head od WMS Competence Center dla IT&D (Blue Yonder)

    ***** Opis stanowiska:

    * Motywowanie i umożliwianie pracownikom w centrum kompetencji
    wykorzystując praktyki zwinnej liderówki
    * Transparentne raportowanie map dróg, postępów i metryk działań
    w CC
    * Rozwijanie organizacji CC, aby spełniała obecne i przyszłe
    potrzeby naszych interesariuszy i klientów tak efektywnie, jak to
    możliwe
    * Zapewnienie właściwego przydziału zasobów zgodnie z potrzebami
    biznesowymi i strategią lokalizacji
    * Ciągła analiza procesów i efektywności w CC oraz opracowywanie
    działań usprawniających
    * Współpraca z partnerami biznesowymi w celu zrozumienia obecnych i
    przewidywania przyszłych potrzeb biznesowych
    * Zapewnienie standaryzacji platformy WMS i zgodności z globalną
    strategią WMS oraz zasadami architektury
    * Zapewnienie stabilnego, bezpiecznego wsparcia i operacji IT
    * Zapewnienie odpowiedniego zatrudnienia i rozwoju umiejętności w
    celu wsparcia adekwatnej dostawy
    * Utrzymywanie wymaganej wiedzy w CC

    ***** Oczekiwania:

    * MBA lub równoważny stopień lub porównywalne doświadczenie
    zawodowe
    * Udokumentowane silne umiejętności przywódcze w międzynarodowym
    środowisku
    * Udokumentowana wiedza i doświadczenie w procesach WMS oraz
    rozwiązaniach informatycznych
    * Udokumentowane doświadczenie w zwinnych metodach zarządzania
    * Doświadczenie w dostarczaniu złożonych systemów/rozwiązań
    * Biegła znajomość języka angielskiego (mówionego i pisanego)
    * Silne umiejętności interpersonalne i społeczne; zdolność do
    profesjonalnej pracy z osobami na wszystkich szczeblach
    zarządzania
    * Samodzielny motywator, który potrafi pracować bez regularnych
    instrukcji i przejmuje odpowiedzialność
    * Zaangażowanie w jakość
    * Gotowość do podróży (międzynarodowych)

    ***** Proponujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Praca hybrydowa
    * Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest
    światowym liderem w sektorze transportu i logistyki
    * Różnorodne wyzwania zawodowe
    * Wspaniała atmosfera

    dium=cron&utm_campaign=2407

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.