PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Ekspert Utrzymania Systemów Frontendowych <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2021-06-22 13:30:05
    Temat: Warszawa => Ekspert Utrzymania Systemów Frontendowych <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient to czołowy gracz na rynku Retail, lider w swoim segmencie
    na polskim rynku, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Ekspert Utrzymania Systemów Frontendowych

    ***** Realizowane zadania:

    * Pełnienie nadzoru i opieki technicznej nad systemami frontendowymi,
    w szczególności nad systemami e-commerce
    * Nadzór nad prawidłowym działaniem systemów frontendowych,
    rozwiązywanie bieżących problemów w ich funkcjonowaniu
    * Zapewnienie bieżącego, stabilnego, nieprzerwanego i wydajnego
    działania systemów frontendowych oraz procesów działających w
    ramach systemów
    * Ciągła optymalizacja procesów utrzymaniowych
    * Obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem
    aplikacji i systemów
    * Ścisła współpraca z obszarami merytorycznymi w zależności od
    kontekstu realizowanych zadań
    * Ścisła współpraca z architektami systemowymi i biznesowymi w
    zakresie utrzymywanych rozwiązań
    * Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz pozostałymi zespołami
    w pionie IT
    * Skuteczne reagowanie na nieprzewidziane zdarzenia zarówno ludzkie
    jak i technologiczne
    * Czynne uczestniczenie w procesach obsługi incydentów, analizie
    przyczyn ich powstania oraz podejmowania stosownych działań
    naprawczych i zabezpieczających w przyszłości
    * Uczestniczenie w pracach projektowych
    * Przygotowywanie i wdrażanie zmian w systemach
    * Współpraca z dostawcami zarówno wewnętrznymi, jak i
    zewnętrznymi (współrealizowanie prac, testowanie i odbiór
    rozwiązań, koordynacja wdrożeń)
    * Zarządzanie procesem testów i przeprowadzanie testów systemów
    * Cykliczna współpraca z właścicielami biznesowymi w zakresie
    utrzymywanych systemów
    * Udział w negocjowaniu i zarządzaniu kontraktami outsourcingowych
    * Tworzenie dokumentacji

    ***** Nasze wymagania:

    * Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki:
    informatyka, telekomunikacja
    * Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w roli eksperta utrzymania
    systemów frontendowych
    * Znajomość aktualnych technologii: internetowych, integracji
    (lekkich), bezpieczeństwa i szyfrowania
    * Znajomość technologii: Angular, html, javascript, SQL (PostgreSQL)
    * Doświadczenie w systemowym monitorowaniu - ELK, Grafana, icinga
    * Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów w Internecie
    * Umiejętność debugowania kodu aplikacji
    * Umiejętność zorganizowania i optymalizacji cyklu wdrażania i
    utrzymania oprogramowania
    * Umiejętności wyciągania wniosków i kreatywnego rozwiązywania
    problemów
    * Umiejętność jasnego komunikowania pomysłów
    * Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    * Umiejętność motywowania współpracowników
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    * Zaangażowanie, pracowitość oraz chęć zdobywania wiedzy
    * Odpowiedzialność za realizowane zadania

    ***** Mile widziane:

    * Znajomość zagadnień Continuous Delivery, w szczególności modeli
    automatycznych wdrożeń
    * Doświadczenie w zarządzaniu zespołami administratorów systemów
    lub aplikacji aplikacjami
    * Znajomość trendów rynkowych i technologicznych w branży retail
    (e-commerce)

    ***** Proponujemy:

    * Pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji
    rynkowej
    * Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pacę lub umowę b2b
    * Ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w
    innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej
    organizacj
    * Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

    dium=cron&utm_campaign=2106

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.