PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => E-COMMERCE specialist <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2024-10-21 12:15:02
    Temat: Warszawa => E-COMMERCE specialist <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT,
    specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych usług z
    zakresu chmury obliczeniowej, hostingiem, a także rozwiązaniami
    e-commerce. Dzięki współpracy z 34 firmami partnerskimi w
    regionie CEE i ponad 300 partnerami na całym świecie, oferuje
    swoim klientom nie tylko szybkie i elastyczne serwery wirtualne
    oraz bezpieczne kopie zapasowe, ale także prywatną chmurę
    opartą na Microsoft Cloud Platform. Firma ta jest znana z
    indywidualnego podejścia do każdego klienta, zarówno
    biznesowego, jak i indywidualnego, oferując kompleksowe
    rozwiązania IT, idealnie dopasowane do ich unikalnych potrzeb.
    Poszukujemy uzdolnionych specjalistów, którzy chcą dołączyć
    do zespołu, gdzie innowacja i doskonałość techniczna są na
    pierwszym miejscu. Jeśli jesteś gotów na wyzwania w dynamicznie
    zmieniającym się świecie technologii, to jest to miejsce dla
    Ciebie.

    ***** E-COMMERCE specialist

    ***** Opis stanowiska:

    * obsługa sklepów internetowych oraz kontrolowanie poprawności ich
    funkcjonowania
    * współpraca z dostawcami usług kurierskich i dostawcami systemów
    płatności
    * dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów oraz zapewnienie ich
    dostępności
    * podejmowanie działań mających na celu zwiększanie ilości
    zamówień
    * udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące specyfikacji i cen
    produktów
    * realizowanie wpływających zamówień
    * opieka posprzedażowa i obsługa reklamacji
    * opieka nad treścią i wyglądem strony internetowej
    * analiza efektów podejmowanych działań

    ***** Oczekiwania:

    * doświadczenie w sprzedaży B2B
    * doświadczenie w zakresie prowadzenia sklepu internetowego
    * znajomość specyfiki sprzedaży e-commerce
    * dobrej znajomość narzędzi e-commerce
    * znajomość narzędzi i trendów marketingu internetowego
    * praktyczna wiedza z obszaru marketingu internetowego
    * nastawienie na osiąganie postawionych celów
    * kreatywność, inicjatywa
    * otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

    ***** Proponujemy:

    * zatrudnienie w stabilnej firmie
    * szkolenia i pakiet medyczny
    * przyjazne środowisko pracy

    dium=cron&utm_campaign=2410

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.