PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Customer Happiness specialist <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2022-04-06 09:00:21
    Temat: Warszawa => Customer Happiness specialist <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Innowacyjność, zaufanie i empatia. Chcesz pracować w turkusowej
    firmie z takim DNA? Dzielimy się dobrem. Pomagamy czuć się
    lepiej. Podzielasz nasze wartości? Świetnie! Posiadamy
    przestrzeń, w której twoja kreatywność może realnie zmieniać
    świat na lepsze. Stworzyliśmy najwyższej jakości produkty CBD,
    aby poprawiać jakość życia. Myślimy out-of-the-box, dlatego
    właśnie szukamy Ciebie.

    Naszym Klientem jest firma z branży wellness. Rozpoznawalna marka na
    rynku olejków CBD.

    ***** Customer Happiness specialist

    ***** Twoje super zadania:

    * Zapewnienie komfortowego i profesjonalnego kontaktu z Klientem za
    pośrednictwem telefonu, maila, Instagrama oraz Facebooka;
    * Wsparcie Klientów w wyborze odpowiednich produktów z oferty;
    * Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
    * Prowadzenie niezbędnych baz danych;
    * Dbanie o stały rozwój działu i szukanie nowych usprawnień.

    ***** Od kandydatów oczekujemy:

    * Jesteś osobą o wysoko rozwiniętej empatii oraz posiadasz chęć
    niesienia realnej pomocy innym;
    * Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne;
    * Jesteś nastawiona/y na nieustanny rozwój i naukę;
    * Masz doświadczenie w obsłudze klienta;
    * Jesteś osobą szczerą i pewną siebie, otwartą na nowe wyzwania i
    elastyczną;
    * Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną
    komunikację.

    ***** Oferujemy:

    * Aktywny udział w rozwoju marki, pracę w dynamicznie rozwijającej
    się firmie, działającej w szybko rosnącej branży;
    * Dostęp do najwyższej klasy treści i narzędzi rozwojowych, gdyż
    bardzo mocno stawiamy na rozwój osobisty;
    * Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych
    pomysłów;
    * Elastyczne godziny pracy;
    * Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach;
    * Benefity pozapłacowe np. ubezpieczenie prywatne i grupowe, darmowe
    olejki, zloty firmowe organizowane co 2-3 miesiące;
    * Pracę zdalną lub hybrydową w biurze;
    * Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub B2B.

    dium=cron&utm_campaign=2204

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.