PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => Consultant ECM - Programista Java <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-18 16:08:50
    Temat: Warszawa => Consultant ECM - Programista Java <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, prowadzącej jedne z
    najciekawszych projektów IT w Europie

    ***** Consultant ECM - Programista Java
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zakres obowiązków:

    * Do codziennych zadań na stanowisku Consultant ECM należą:
    * wdrażanie rozwiązań z zakresu ECM, w szczególności EMC
    Documentum, Adobe CQ5, Oracle UCM,
    * programowanie - przede wszystkim w języku Java,
    * efektywna komunikacja z zespołem w języku angielskim i/lub
    niemieckim,
    * planowanie pracy swojej i zespołu (znaczna część projektów
    oparta jest o metodykę Scrum). Projekty siłą rzeczy wymuszają
    użycie różnych narzędzi integracji (jak WebServices, MQ, ESB),
    ciekawych technologii (np. XML DB) oraz usystematyzowanego,
    zautomatyzowanego podejścia (w tym TDD, Maven).

    ***** Od kandydatów oczekujemy:

    * Minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów opartych o
    Java
    * Doświadczenie w realizacji projektów webowych: HMTL, JavaScript
    (jQuery), CSS
    * Gotowość do częstych wyjazdów
    * Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    * Bierna (umożliwiająca zrozumienie sensu rozmowy) znajomość
    języka niemieckiego
    * Łatwość nawiązywania kontaktów
    * Wyższe wykształcenie informatyczne (lub ostatni rok studiów)

    ***** Mile widziane:

    * doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w tym w ramach
    grantów i stypendiów, np. Erasmus,
    * rozumienie następujących haseł / doświadczenie w stosowaniu /
    chęć poznania: CVS, SVN, Maven, Ivy, jUnit,
    * znajomość technologii: Test Driven Development, Spring, JBoss,
    Tomcat, JavaScript, SQL, PL/SQL, XML, XSD, XSLT, Web Services,
    * znajomość usług: REST, SOA, UML, C#, SOA, ESB, MQ,

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki z tytułu podróży,pracę w
    stricte międzynarodowym zespole (oprócz Polaków składa się z
    Niemców, Austriaków, Szwajcarów, Duńczyka, Serba, Rosjanina,
    Chorwata), praca wykonywana jest w dużej mierze (średnio 4 dni w
    tygodniu) w zagranicznych siedzibach naszych Klientów,
    * zdobycie doświadczenia w popularnych na rynku pracy technologiach
    oraz dużych rozwiązaniach klasy enterprise
    * częste podróże; każdy z nas cieszy się przynajmniej statusem
    Frequent Traveller
    * elastyczne formy zatrudnienia: w grę wchodzi zarówno umowa o
    pracę, jak i współpraca w ramach konkretnych projektów
    (freelance).

    => => https://TeamQuest.pl/praca/5260-ed331c550a5ddc3daf78
    71df780.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.