eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => CPQ Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2022-03-10 10:30:07
    Temat: Warszawa => CPQ Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    dium=cron&utm_campaign=2203
    ***** CPQ Developer

    ***** Twoje zadania:

    * Deep cooperation with sales and production departments
    * Development of sales and manufacturing rules
    * After go-live support of Configurator solution
    * Analysis, development, testing and business support
    * Help with data cleansing in current ERP system

    ***** Oczekiwania:

    * IT experience with development and ICT technology, preferably in the
    field of manufacturing or consultant sector. The position is also
    suitable for graduate
    * Good English communication skills (written and spoken)
    * Basic knowledge of Java Script or VB Script or any other development
    language like C#, C++, Pascal - higher knowledge is advantage
    * Understanding of ERP principles
    * Drive for results, respecting deadlines, resistance to stress
    * Ability to travel and ability to work in the multi-cultural team
    * Travels 10%.

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Knowledge of MS Reporting and integration services
    * Experience with reporting tool, business intelligence or output
    document creation tool

    ***** Proponujemy:

    * Contract of employment,
    * Quarterly bonus up to 20%,
    * Medicover Premium private medical care,
    * Sports card,
    * Flexible working hours,
    * The possibility of hybrid work 50%,
    * Access to language platform,
    * Life insurance,
    * Holiday funds,
    * Development opportunities in a dynamic organization,
    * Access to training,

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.