PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa / Asystent Redakcji / Dział FrancuskiWarszawa / Asystent Redakcji / Dział Francuski
  • Data: 2007-06-03 18:04:47
    Temat: Warszawa / Asystent Redakcji / Dział Francuski
    Od: "Software Wydawnictwo" <b...@o...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Wydawnictwo Software poszukuje asystent/ki redakcji pisma wydawanego na

    rynku francuskim. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość

    rozwoju w młodym, dynamicznym zespole.

    Docelowa forma zatrudnienia : umowa o pracę.

    Współpracę rozpoczynamy od umowy zlecenia. W przypadku obustronnego

    zadowolenia z jej efektów oferujemy etat. Praca zdalna wykluczona - praca w

    pełnym wymiarze godzin wyłącznie w warszawskim biurze firmy.

    Wymagania :

    - bardzo dobra znajomość języka francuskiego

    - obsługa popularnego oprogramowania biurowego

    - samodzielność i obowiązkowość

    - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

    - dyspozycyjność.

    Zakres obowiązków :

    - czynny nadzór nad powstawaniem pisma (harmonogram)

    - prowadzenie lokalnych akcji promocyjnych

    - współpraca z partnerami na rynku lokalnym (francuskojęzycznym)

    - pozyskiwanie i obsługa kontaktów reklamowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie :

    - życiorysu

    - listu motywacyjnego

    - informacji o oczekiwaniach finansowych

    Aplikacje należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres :

    dominika.baran(at)software.com.pl

    Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

    Z poważaniem,

    Dominika Baran,

    Market Manager

    Software Wydawnictwo

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1