PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => Administrator aplikacji <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-24 12:26:08
    Temat: Warszawa => Administrator aplikacji <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, unikatowej i bardzo rozpoznawalnej firmy na rynku
    polskim szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Administrator aplikacji
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zakres obowiązków:

    * administracja i zarządzanie serwerami WEBowymi i aplikacyjnymi
    * utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych
    systemów
    * nadzór nad sprawnością eksploatacyjną administrowanych
    systemów,
    * analiza błędów
    * wsparcie dla użytkowników (diagnostyka awarii, pomoc w
    rozwiązywaniu problemów z aplikacjami na I linii, przekazywanie
    problemów do dostawcy i odbieranie poprawionej wersji)
    * administracja i zarządzanie aplikacją biznesową oparta na
    powyższych technologiach (java + tomcat + SQL)
    * wykonywanie prac analitycznych
    * tworzenia raportów ad hoc
    * stała współpraca z administratorami systemowymi i bazodanowymi
    wewnątrz organizacji
    * stała współpraca z dostawcą systemu

    ***** Nasze oczekiwania:

    * praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux i powiązanych na
    poziomie zaawansowanego użytkownika
    * umiejętność czytania logów systemowych i aplikacyjnych
    * znajomość relacyjnych baz danych SQL pozwalająca na tworzenie
    raportów ad hoc
    * bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca
    kontakty z partnerami zewnętrznymi

    ***** Mile widziane:

    * znajomość SAP Business Objects lub QlikView bądź innego systemu
    klasy BI na poziomie tworzenia raportów ad hoc
    * doświadczenie w obszarach finansowych lub w pracy analitycznej

    ***** Oferujemy:

    * pakiet opieki medycznej
    * bardzo atrakcyjne benefity pozapłacowe
    * atrakcyjne wynagrodzenie na umowę firma-firma (z płatnym urlopem)

    => => https://TeamQuest.pl/praca/11520-50a2fef5766fa3094b5
    525c00e.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.