eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa/Administrator Windows
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-06-15 07:30:07
    Temat: Warszawa/Administrator Windows
    Od: NetSupport <j...@n...UsunTo.pl>

    NetSupport poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko
    Administratora Windows.

    Miejsce Pracy: Warszawa
    Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło / Umowa zlecenie / Faktura VAT

    WYMAGANIA

    - Praktyczna wiedza na temat Windows Server
    - Praktyczna znajomość systemów MS Windows XP/2000/Me/9x w zakresie
    obsługi i administracji
    - Dobrej znajomości budowy komputera
    - Dobrej znajomości LAN i WAN
    - Znajomości języka angielskiego ( umożliwiającej czytanie dokumentacji
    technicznej )
    - Umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów
    - Umiejętność pracy zespołowej
    - Umiejętność analitycznego myślenia
    - Wysoka kultura osobista

    OBOWIĄZKI

    - Administracja infrastrukturą sieciową
    - Udzielanie wsparcia technicznego pracownikom oraz klientom firmy
    - Wspomaganie i szkolenie użytkowników aplikacji
    - Zapewnienie sprawności eksploatacyjnej komputerów PC i serwerów
    - Administrowanie systemami sieciowymi Windows
    - Tworzenie dokumentacji technicznej

    MILE WIDZANE

    - Certyfikaty Microsoft
    - Praktyczna znajomość GNU/Linux

    OFERUJEMY

    - Prace w młodym dynamicznym zespole profesjonalistów
    - Przyjazną twórczą atmosferę
    - Nowe wyzwania każdego dnia
    - Pracę w pełnym lub ograniczonym czasie godzin ( do ustalenia )

    CV i list motywacyjny prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres
    jobs(AT)netsupport.pl. Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klasuzulę:

    'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach
    rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych
    osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).'

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1