PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa / Administrator Apache/bezpieczeństwoWarszawa / Administrator Apache/bezpieczeństwo
  • Data: 2010-03-04 10:42:53
    Temat: Warszawa / Administrator Apache/bezpieczeństwo
    Od: Daniel <_...@t...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Firma poszukuje osoby, która skonfiguruje serwer Apache, tak aby
    pracował stabilnie przy dużym obciążeniu, oraz w kolejnym etapie zajmie
    się współpracą z Firmą celem utrzymania ciągłości funkcjonowania maszyny.

    Wymagania:

    - doskonała znajomość serwera Apache 2
    - doskonałą znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa serwera Apache
    oraz systemu operacyjnego Linux (pod kontem serwera WWW)

    Zakres obowiązków:

    - konfiguracja serwera Apache
    - wsparcie dla administratora Firmy z zakresu bezpieczeństwa i
    stabilności pracy serwera Apache

    Oferujemy:

    - umowę o dzieło lub FV VAT
    - możliwość dalszej współpracy z firmą

    Preferowana osoba z Warszawy lub okolic.

    Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adres:
    (wytnij) blusowiec (malpa) tlen _dot_ pl

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1