PracaGrupypl.praca.oferowanaWROCŁAW / Specjalista ds. kadr i płac / etatWROCŁAW / Specjalista ds. kadr i płac / etat
  • Data: 2007-04-01 18:37:26
    Temat: WROCŁAW / Specjalista ds. kadr i płac / etat
    Od: "Contium S.A." <t...@p...wp.nospam.pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Poszukujemy młodej i komunikatywnej osoby do zatrudnienia na stanowisku
    Specjalista ds. kadr i płac.

    Obowiązki:
    - prowadzenie spraw kadrowych
    - naliczanie płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)
    - rozliczenia z ZUS

    Wymagania:

    - wykształcenie ekonomiczne / kierunkowe
    - znajomość obsługi komputera, systemu Windows, pakietu Office
    - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, szybkie przyswajanie wiedzy

    Preferowane umiejętności:

    - praktyka na podobnym stanowisku
    - znajomość programów Gratyfikant GT, Rewizor GT
    - znajomość przekazu elektronicznego z ZUS (Płatnik)

    Mile widziane:
    - znajomość oprogramowania dGCS (Biznesmen PRO)
    - teoretyczna i praktyczna znajomość podstaw rachunkowości

    Dodatkowe informacje:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Praca do podjęcia od zaraz
    Pełny etat.

    Przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia nadesłane za pomocą formularza
    zgłoszeniowego

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1