eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWROCLAW - Project Manager
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-02-15 21:06:58
    Temat: WROCLAW - Project Manager
    Od: "Alicja Suszczewska" <j...@W...gazeta.pl>

    Project Manager

    Miejsce: Wrocław
    Wymiar: pełen etat

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
    koordynację prac przy międzynarodowych projektach internetowych.

    Wymagania:
    * minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
    * dobra znajomość technologii internetowych i zagadnień web design
    * bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * znajomość zagadnień zarządzania projektami
    * bardzo dobra osobista organizacja
    * nastawienie zadaniowe
    * umiejętność pracy w grupie
    * nastawienie na rozwój
    * sumienność i zaangażowanie w wykonywane prace

    Dodatkowe atuty:
    * zmysł estetyczny
    * znajomość narzędzi wspomagających planowanie projektów (MS Project)
    * znajomość narzędzi graficznych (Corel, Photoshop, Paint Shop Pro)
    * ukończone studia o profilu technicznym

    Zakres obowiązków:
    * wspieranie komunikacji w grupie projektowej
    * komunikacja z klientami
    * przygotowanie i wykonanie planów projektów
    * bieżący nadzór nad projektem
    * rozliczanie projektów

    Oferujemy:
    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    * ciekawą pracę w młodym zespole
    * dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
    * motywacyjny system wynagrodzeń

    Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
    przy wykorzystaniu formularza aplikacyjnego dostepnego pod adresem

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania na wybrane oferty.
    Oferta jest ważna do 9 lutego 2007.

    O Janmedia:

    Janmedia Interactive dziala w obszarze systemow opartych na
    technologiach internetowych (wdrazanie aplikacji internetowych
    opartych na Platformie Rainforest (www.rainforestsys.com) oraz w
    dziedzinie promowania marki i wizerunku firmy. Wdrazamy systemy
    informatyczne dla klientow w USA i Europie.

    Janmedia Interactive Sp. z o.o. ul. Wybickiego 1 51-144 Wroclaw
    www.janmedia.pl

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1