eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWARSZAWA / praca biurowa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-05-21 17:57:06
    Temat: WARSZAWA / praca biurowa
    Od: Integral Technologies <k...@i...pl>

    Firma szkoleniowa poszukuje pracownika biurowego.

    Wymagania:
    - dobra znajomość MS Office
    - łatwość w korzystaniu z internetu
    - umiejętność obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego
    - umiejętność organizacji własnej pracy
    - dokładność i uporządkowanie
    - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Główne obowiązki:
    - organizacja pracy biura (odbieranie telefonów; odbieranie i
    nadawanie przesyłek pocztowych i kurierskich; organizacja podróży
    służbowych pracowników; zamawianie materiałów biurowych; itp.)
    - koordynacja organizacji szkoleń i konferencji (obsługa klienta -
    telefon, e-mail, face to face; zamawianie i drukowanie materiałów;
    zamawianie sal szkoleniowych w innych lokalizacjach; zamawianie
    cateringu; itp.)

    Osobom startującym do "wyścigu szczurów" dziękujemy. Mile widziani
    studenci studiów zaocznych.

    Zapewniamy miłą atmosferę pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

    Możliwe formy zatrudnienia: umowa zlecenie / o dzieło / faktura.

    Prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt @ integral-tech.pl

    Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
    osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych,
    zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych",
    Dz.U. nr 133, poz. 833."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1