PracaGrupypl.praca.oferowana › WARSZAWA - ZDALNA - Programista Aplikacji Internetowych (PHP/MySQL)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-03-17 13:41:29
    Temat: WARSZAWA - ZDALNA - Programista Aplikacji Internetowych (PHP/MySQL)
    Od: Krystian <k...@g...com>

    Programista Aplikacji Internetowych (PHP/MySQL)

    Poszukiwany Web Deweloper / Programista Aplikacji Internetowych do
    pracy na umowę o dzieło w pełnym wymiarze godzin przy realizacji
    projektu dla klienta.

    Zakres obowiązków:

    * Tworzenie i rozwój aplikacji oraz serwisu internetowego opartego na
    bazie danych;
    * Tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji do przetwarzania i
    zarządzania danymi;
    * Usprawnianie funkcjonujacych rozwiązań i procesów;
    * Układanie stron HTML, tworzenie CSS, oraz drobnej grafiki.

    Wymagania:

    * Pasja do tworzenia aplikacji internetowych w oparciu o popularne
    technologie;
    * Doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP;
    * Doświadczenie w realizacji projektów internetowych;
    * Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania
    problemów;
    * Bardzo dobra, praktyczna znajomość MySQL, lub MS SQL;
    * Znajomość JavaScript, A.J.A.X., oraz CSS;
    * Znajomość angielskiego umożliwiająca komunikację i tworzenie
    dokumentacji;
    * Praktyka w przetwarzaniu i zarządzaniu dużą ilością danych;
    * Umiejetność pracy samodzielnej, w grupie, w biurze, bądź zdalnie;
    * Dbałość o szczegóły;

    Mile widziane:

    * Znajomość systemów Linux;
    * Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (SVN);
    * Doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności i
    dostępności;
    * Znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych;

    Oferujemy:

    * Warunki finansowe adekwatne do umiejętności;
    * Pracę zdalną, lub w biurze w Warszawie;
    * Możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy;

    Miejsce pracy: Warszawa - praca zdalna, lub w biurze.

    Forma zatrudnienia: umowa o dzieło, umowa współpracy.

    Prosimy o przesłanie CV na adres:

    praca (małpa) hexlabs.com

    Do CV prosimy dołączyć krótki opis najważniejszych zrealizowanych do
    tej pory projektów i/lub próbkę kodu PHP. Zastrzegamy, że będziemy
    odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

    Dane kontaktowe:
    HEXLABS, Sp. z o.o.
    ul. Mokotowska 15A/1B
    00-640 Warszawa
    www.hexlabs.com

    Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę
    na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą
    z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133,
    poz. 883)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1