PracaGrupypl.praca.oferowanaWARSZAWA, Programista PHP / webdeveloper (praca stała)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-11-19 19:18:13
    Temat: WARSZAWA, Programista PHP / webdeveloper (praca stała)
    Od: Maciej Łebkowski <p...@d...one.pl>

    Witam,

    Firma znajdująca się w czołówce branży reklamowej w Polsce poszukuje
    osoby na stanowisko PROGRAMISTA PHP do pracy na etat w biurze w W-wie.

    Obowiązki

    Potrzebujemy osoby do "pociągnięcia" kilku projektów, które można
    określić mianem "aplikacji web 2.0". Wliczając w to zarówno pracę od
    strony technicznej jak i merytorycznej/koncepcyjnej (nie narzucamy
    żadnych gotowych rozwiązań, nie pracujemy "dla klienta" tylko dla siebie).

    Wymagania

    * Znajomosc PHP.
    * Chęć poznawania nowych technologii
    * Swobodne poruszanie się w temacie tworzenia WWW

    Mile widziane

    * Znajomość RoR (jesteśmy otwarci i na inne języki)
    * Dobra znajomość Javascript
    * Doświadczenie przy tworzeniu stron w nowoczesnym trendzie "2.0"
    * Używanie niestandardowych metod do osiągnięcia swojego celu.

    Oferujemy

    - Umowę o pracę w miłym zespole.
    - Wynagrodzenie w widełkach 2K-4K brutto (PLN).
    - Dostęp do ciekawych technologii, dużą swobodę podczas ich wyboru
    - Pracę i opiekę nad ciekawymi projektami (dużo zależy właśnie od Ciebie)
    - wiele innych...

    Kontakt

    m.lebkowski (*) gmail.com

    Więcej informacji można uzyskać pod powyższym adresem.

    Pozdrawiam,
    Maciej Łebkowski

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1