eGospodarka.pl poleca

PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaUnix System Administrator
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-06-22 08:03:09
    Temat: Unix System Administrator
    Od: Tomasz Mazur <n...@g...com>

    Dla naszego klienta, włoskiej firmy developerskiej, poszukujemy
    Kontraktora do projektu w Helsinkach (kontrakt do końca 2011 r.) na
    stanowisko:

    Unix System Administrator
    Nr ref.: JEED / Helsinki

    Oczekiwania firmy:
    Znajomość platformy Sun Spark
    Znajomość platformy VMware ESX
    Wyśmienita znajomość języka angielskiego

    Zadania:
    Administrator
    Instalacja i konfiguracja:
    Sun Solaris 10
    Red Hat Linux Enterprise 5
    Cent Os 5
    Instalacja, konfiguracja i zarządzanie następujących produktów:
    Oracle 10/11g
    Web Logic 10
    Apache HTTP Server
    EMC Documentum
    SUN Cluster 3.2
    SUN Storage (ZFS)

    Nasz klient zapewnia:
    Zarobki na bazie doświadczenia
    Pomoc w akomodacji

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w wersji
    angielskiej - z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych -
    na adres: praca[at]rekrutacyjny.pl

    W temacie aplikacji prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oferty.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
    dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
    Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 poz.
    883)"

    hp

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1