PracaGrupypl.praca.oferowanaTester oprogramowania / Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-10-01 18:07:10
    Temat: Tester oprogramowania / Warszawa
    Od: "Marcin Pichur" <m...@g...pl>

    Firma Management Data Systems poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Tester Oprogramowania

    Zakres obowiązków:
    - testowanie oprogramowania bazującego na Documentum
    - analiza wyników testów i tworzenie raportów w języku angielskim
    - przygotowywanie raportów z wynikami testowania w języku angielskim
    - tworzenie skryptów testowych w języku angielskim

    Wymagania:
    - dobra znajomość angielskiego
    - znajomości zagadnień testowania aplikacji
    - doświadczenie w programowaniu w Java
    - znajomość serwera aplikacji Tomcat lub BEA Weblogic
    - doświadczenie w programowanie JSP servlet
    - XML, XSLT
    - wykształcenie informatyczne

    Praca na umowę zlecenie lub na własnej działalności gospodarczej.

    CV prosimy przysyłać e-mailem na adres praca (at) mdsystems (dot) pl

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1