PracaGrupypl.praca.oferowanaTelemarketer/Warszawa/Praca stala
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-11-05 17:04:53
    Temat: Telemarketer/Warszawa/Praca stala
    Od: "MediaVision Sp. z o.o." <s...@m...pl>

    Wiodaca firma z branzy marketingu i technologii internetowych poszukuje
    pracownikow na stanowisko

    Telemarketer

    Opis stanowiska:

    Osoba na stanowisku Telemarketera bedzie odpowiedzialna za telefoniczna
    prezentacje oferty rozwiazan informatycznych

    potencjalnym klientom.
    Praca w siedzibie firmy na pelny etat.

    Obowiazki:

    opracowywanie bazy potencjalnych klientow
    przeprowadzanie rozmow telefonicznych,
    systematyczne prowadzenie zapisu historii kontaktu w systemie CRM,
    raportowanie.

    Wymagania:

    systematycznosc, skrupulatnosc;
    elokwencja i latwosc nawiazywania kontaktow;
    dobra znajomosc zagadnien zwiazanych z informatyka bedzie dodatkowym atutem;
    sprawnosc w poslugiwaniu sie komputerem;

    Oferujemy:

    ciekawa i rozwijajaca prace w mlodym i dynamicznym zespole, w firmie o
    solidnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku;
    mozliwosc awansu po 6 miesiacach w ramach Dzialu Sprzedazy;
    dostep do najnowszych technologii informatycznych.

    Na zgloszenia oczekujemy do 14-ego listopada.
    Osoby zainteresowane prosimy o skladanie aplikacji on-line

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z najlepszymi.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1