eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaTELEMARKETER / LODZ
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-08-02 15:40:57
    Temat: TELEMARKETER / LODZ
    Od: g...@g...pl

    MDH Sp. z o.o. - wiodacy dystrybutor sprzetu medycznego zatrudni osoby do pracy
    na stanowisku:

    TELEMARKETEROW– LODZ

    Zadania:
    - telefoniczna sprzedaz i obsluga posprzedazowa klientow
    - dbanie o wizerunek firmy;

    Wymagania:
    - umiejetnosc negocjacji z klientem
    - upor i latwosc przekonywania
    - doskonala komunikatywnosc i zaangazowanie
    - dynamizm w dzialaniu
    - wysoka kultura osobista
    - samodzielnosc w realizacji zadan
    - doswiadczenie na analogicznym stanowisku
    - znajomosc jezyka angielskiego w stopniu umozliwiajacym podstawowa
    komunikacje
    - preferowane wyksztalcenie wyzsze

    Oferujemy:
    - bezplatne szkolenia
    - prace w mlodym, dynamicznym zespole
    - normowany czas pracy od poniedzialku do piatku

    Biuro w Lodzi.

    Forma zatrudnienia: umowa o prace

    List motywacyjny oraz CV zawierajace klauzule
    „wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
    niezbednych do procesu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia
    29.08.97r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. Nr 133 poz. 883)”
    prosimy kierowac na adres: rekrutacja @mdh.pl w temacie wpisujac
    ”TELEMARKETER”
    w ciagu 14 dni od daty ukazania sie ogloszenia.

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.
    Nadsylanych aplikacji nie zwracamy.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1