eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana[Szczecin] Programista C/C++
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-03-16 22:32:34
    Temat: [Szczecin] Programista C/C++
    Od: Krzysztof <k...@g...com>

    Programista C/C++

    Nasz klient poszukuje kandydatów z co najmniej 3-letnim doświadczeniem
    w zakresie tworzenia i rozwoju oprogramowania, w tym z co najmniej
    rocznym doświadczeniem pracy w grupie, najlepiej z branży
    telekomunikacyjnej.

    Kandydat powinien reprezentować przynajmniej podstawowy poziom
    znajomości języków C/C++, zagadnień programowania obiektowego i/lub
    umiejętności programowania Java (JSE, JEE) i doświadczenie z Unix/
    Linux jako użytkownik.

    Wybrani kandydaci powinni mieć dobre zdolności organizacyjne, chęć do
    nauki i dalszego rozwoju. Minimalne wykształcenie: wyższe.

    Klient oferuje zatrudnienie na bardzo atrakcyjnych warunkach (stawki
    europejskie - zależne od doświadczenia) w formie faktury VAT, umowy o
    dzieło lub etat.

    Wymagane umiejętności oraz zakres obowiązków:
    - Pisanie kodu oraz jego testowanie
    - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
    - Tworzenie, uaktualnianie i weryfikowanie dokumentacji
    - Umiejętność rozwiązywania wszelkich napotkanych trudności i
    problemów
    - Analizowanie wymagań
    - Tworzenie modułów i testów jednostkowych

    Dodatkowe szkolenia, kursy oraz praktyczne umiejętności:
    - Programowanie obiektowe
    - Znajomość języka angielskiego, minimum na poziomie średnio-
    zaawansowanym
    - Znajomość zagadnień wielowątkowości
    - Wiedza na temat wzorców projektowych
    - modelowanie UML
    - znajomość bibliotek STL / Boost
    - znajomość metodologii tworzenia oprogramowania (waterfall, agile)

    Obsługa aplikacji:
    - Dowolne IDE (Eclipse, Visual Studio, Netbeans)
    - Dowolne SCM (ClearCase, SVN, CVS)
    - Biegle MS Office i MS Outlook

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1