PracaGrupypl.praca.oferowanaSprzedawca usług internetowych Olsztyn
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-01-30 23:25:44
    Temat: Sprzedawca usług internetowych Olsztyn
    Od: "Sunrise System sp. z o.o." <r...@s...pl>

    Firma Sunrise System w związku z planowanym otwarciem Centrum Marketingu
    Internetowego w Olsztynie poszukuje kandydatów na stanowisko: Sprzedawca
    usług internetowych
    Planowana liczba stanowisk: 65 osób

    Oferujemy:

    * kontrakt handlowy z wynagrodzeniem w wysokości od 1000 do 3000 zł
    brutto w zależności od osiągniętej skuteczności sprzedaży
    * dla najlepszych sprzedawców możliwość szybkiego awansu na
    stanowisko lidera grupy lub specjalisty ds. sprzedaży usług
    internetowych z wynagrodzeniem od 2000 do 5000 zł brutto
    * komfortowe warunki pracy
    * możliwość zatrudnienia studentów na ruchomy czas pracy
    * teoretyczne i praktyczne szkolenia z zakresu analizy klienta,
    ofertowania i sprzedaży usług internetowych
    * przyjazną atmosferę w zespole pracowników
    * możliwość stałej współpracy oraz nieograniczona ścieżka rozwoju w
    bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

    Zakres obowiązków:

    * analiza potrzeb Klienta pod kątem promowanych usług na podstawie
    informacji zawartych na jego stronie www
    * przygotowywanie standardowych ofert handlowych i indywidualnych
    kalkulacji
    * odpowiadanie na zapytania Klientów
    * promowanie usług internetowych przez telefon

    Wymagania:

    * umiejętność korzystania z sieci Internet oraz poczty elektronicznej
    * umiejętność posługiwania się komputerem
    * wykształcenie minimum średnie
    * poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
    * miła osobowość i umiejętność nawiązywania kontaktów
    * duża ambicja i zaangażowanie
    * motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

    Zgodnie z funkcjonującym internetowym systemem rekrutacji i selekcji
    kadr, aby ubiegać się o miejsce w naszej firmie należy JEDYNIE dokładnie
    wypełnić ankietę personalną dostępną pod adresem:
    http://www.sunrisesystem.pl/ w dziale "Praca u nas".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1