PracaGrupypl.praca.oferowanaSpecjalista e-Commerce- Szczecin
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-08-04 22:24:03
    Temat: Specjalista e-Commerce- Szczecin
    Od: <r...@h...plprzeczytaj_ogl>

    home.pl - ogólnopolski dostawca usług w sieci Internet poszukuje pracownika

    na stanowisko:

    Specjalista (e-Commerce)

    Wymagania:
    - dobra znajomość rynku e-commerce oraz e-płatności,
    - dobra organizacja pracy,
    - zdolności analityczne i staranność w działaniu,
    - inicjatywa oraz samodzielność w realizowaniu zadań,
    - dobra znajomomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

    Zakres obowiązków:
    - opracowywanie koncepcji rozwoju usług e-commerce,
    - prowadzenie analiz i badań rynkowych,
    - współtworzenie strategii rozwoju usług,
    - poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży,
    - przygotowywanie dokumentacji oraz umów handlowych,
    - współpraca z partnerami technologicznymi w zakresie rozwoju,
    - współpraca z partnerami handlowymi w zakresie promocji.

    Oferujemy:
    - ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole młodych ludzi,
    - dostęp do nowoczesnych technologii,
    - służbowego laptopa,
    - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    - ścieżkę rozwoju zawodowego,
    - pracę w komfortowych warunkach,
    - pakiet socjalny,
    - motywujące warunki wynagrodzenia.

    Miejsce pracy: Szczecin

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Rozpoczęcie pracy: listopad/grudzień 2009.

    Osoby zainteresowane prosimy o przygotowanie oferty (CV) oraz wypełnienia
    formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://home.pl/rekrutacja

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1