PracaGrupypl.praca.oferowanaSpecjalista ds systemów ECM / Warszawa - stałaSpecjalista ds systemów ECM / Warszawa - stała
  • Data: 2007-07-21 15:19:52
    Temat: Specjalista ds systemów ECM / Warszawa - stała
    Od: "Marcin Pichur" <m...@g...SKASUJ-TO.pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Firma Management Data Systems poszukuje do Działu Wdrożeń kandydatów na
    stanowisko:

    Specjalista ds systemów Enterprise Content Management

    Wymagania:
    - wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
    - znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (preferowany oracle,
    mssql,sybase),
    - znajomość systemów operacyjnych: Linux, MS Windows 2003 Server
    - znajomość technik programowania obiektowego, praktyczna znajomość
    przynajmniej jednego z czterech podanych języków programowania (Visual Basic,
    C#,Java,C++),
    - znajomość technologii aplikacji webowych : html, css, javascript, xml,
    xslt, servlets, jsp,
    - mile widziala umiejętność konfiguracji oraz praktycznego stosowania serwerów
    aplikacyjnych
    - wysoka kultura osobista,
    - zdolność analitycznego myślenia,

    Zakres obowiązków:
    - prace wdrożeniowe, analizy, modelowanie procesów

    Oferujemy:
    - możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;
    - przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
    - profesjonalne szkolenia zawodowe;
    - atrakcyjne warunki finansowe;

    Oferty prosimy wysyłać na adres praca <at> mdsystems <dot> pl

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1