PracaGrupypl.praca.oferowanaSpecjalista ds. Zarządzania Informacją, Poznań
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-07-30 19:58:32
    Temat: Specjalista ds. Zarządzania Informacją, Poznań
    Od: "EDP Sp. z o.o." <b...@e...net>

    Jeżeli chcesz uczestniczyć w zmianach na rynku motoryzacyjnym, które
    obejmą wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jeżeli uważasz, że obecne
    uwarunkowania rynkowe nie pozwalają Ci na wykorzystanie Twojego
    potencjału. Jeżeli chcesz to zmienić &#8211; dołącz do nas, by tworzyć nowy
    rynek motoryzacyjny.

    Zadania:
    &#8226;Zbieranie i analizowanie informacji o europejskich rynkach samochodów;
    &#8226;Współpraca z regionalnymi przedstawicielami handlowymi.

    Wymagania:
    &#8226;Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (preferowani studenci lub
    absolwenci, germanistyki, lingwistyki stosowanej lub innej filologii);
    &#8226;Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego (poza językiem
    angielskim);
    &#8226;Umiejętność analitycznego myślenia;
    &#8226;Umiejętność pracy zespołowej;
    &#8226;Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie;
    &#8226;Znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook);
    &#8226;Bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:
    &#8226;stabilną i odpowiedzialną pracę w młodym, międzynarodowym zespole;
    &#8226;uczestnictwo w interesującym przedsięwzięciu biznesowym;
    &#8226;stały kontakt z językami obcymi;
    &#8226;rozwój zawodowy poprzez podnoszenie kwalifikacji w ramach systemu
    szkoleń i samokształcenia;
    &#8226;dobre warunki zatrudnienia (forma współpracy do uzgodnienia),
    elastyczny czas pracy (możliwość łączenia pracy w EDP z pracą np.
    lektora).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, listu
    motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych) w języku
    polskim oraz wybranych językach obcych na adres: beata.tylus@e-d-
    p.net. W temacie prosimy o wpisanie nazwiska oraz znanych języków
    obcych.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1