PracaGrupypl.praca.oferowanaSpecjalista ds. Sprzedaży Elektronarzędzi \ praca stała\ wielkopolskie
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-05-09 11:00:29
    Temat: Specjalista ds. Sprzedaży Elektronarzędzi \ praca stała\ wielkopolskie
    Od: Bank Danych o Inżynierach <b...@b...com.pl>

    Pracodawca:
    Klient Banku Danych o Inżynierach, firma oferująca maszyny i urządzenia
    do obróbki blach.

    Wymagania:
    - wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym,
    - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    - kilkuletnie doświadczenie handlowe,
    - znajomość branży elektronarzędzi,
    - gotowość do wyjazdów służbowych,
    - samodzielność, dobre zorganizowanie pracy,
    - prawo jazdy, kategoria B.

    Zakres obowiązków:
    - doradztwo techniczne związane ze sprzedażą produktów w sektorze
    elektronarzędzędzi,
    - nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami,
    - obsługa techniczna klientów w zakresie elektronarzędzi.

    Firma oferuje:
    - szkolenia zawodowe,
    - dostęp do nowoczesnych technologii,
    - umowę o pracę.

    Zgłoszenia:
    Przez serwis www.bdi.com.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1